www.navet.com.tr
KANALLAR
Ulusal Zincir Marketler
Rest Temizlik Ürünleri Migros , Carrefour, Tansaş, Carrefour Ekspres, Kiler , Bizim Toplu Tüketim ve BİM vb. ulusal zincir marketlerde satışa sunulmaktadır.
  
  
  
Lokal Kanallar
Rest Temizlik Ürünleri her bölgede ve ilde maksimum tüketici ile buluşabileceği yerel satış noktalarında yerini almaktadır. Bursa Şaypa, Ankara Yunus , Yalova Fidanlar, Ankara Beğendik ve İstanbul Reyon , Namlı, Greens, Yeni Seher , Irmaklar bunlardan sadece bazılarıdır.
  
  
  
Ev Dış Tüketim
Rest üretici firma kimliğiyle , sadece son tüketiciye değil endüstriyel ürün pazarına da ürünler üretmektedir. İstenilen miktar ve ebadta ürün üretebilme yapısına sahip olan Rest, horeca kanalına da hizmet vermektedir. Horeca kanalına direk ya da cash&carry noktalar aracılığı ile ulaşılmaktadır.
  
  
  
Cash&Carry
Rest cash&carry kanalında sunulan ürünleri, son tüketici dışında genelde satış noktaları olmasını göz önüne alarak yeni bir ürün grubu oluştumuştur. Paketli ürünlerin, paketini açınca da içindeki ürünlerin paketli şekilde satılmasını sağlayan bu ürünler ile bakkal kanalı başta olmak üzere lokal satış noktalarına ulaşılmaktadır.